Programy
Kategoria:

Programy antywirusowe

[1] 2

AVG Anti-Virus 2014

Skutecznie wykrywa i neutralizuje wirusy, robaki oraz złośliwe oprogramowanie.

Dzięki ochronie AVG koncentrujesz się na pracy lub rozrywce i nie myślisz o zagrożeniach. Dobry antywirus jest po to, by Cię chronić, ale nie przeszkadzać w korzystaniu z komputera. Dlatego skanujemy każdy plik, który zamierzasz otworzyć; sprawdzamy linki wysłane na Twoje konto Facebook lub skrzynkę e-mail zanim ich użyjesz. Weryfikujemy również strony internetowe, które odwiedzasz.
AVG Anti-Virus 2014

AVG Anti-Virus 2014 Free Edition

Każdy powinien mieć dostęp do najnowszego oprogramowania zabezpieczającego zupełnie za darmo. Właśnie dlatego miliony ludzi na całym świecie korzystają z systemu AVG Anti-Virus Free Edition. Jest szybki, bezpłatny i łatwy w użytkowaniu.
System AVG Anti-Virus Free Edition 2014 zapewnia Ci: zawsze aktualną ochronę, szybciej działający komputer, bezpieczeństwo w sieciach społecznościowych, przeglądanie i przeszukiwanie stron internetowych bez ryzyka dzięki ochronie w czasie rzeczywistym.
AVG Anti-Virus 2014 Free Edition

AVG Anti-Virus Business Edition 2013

AVG AntiVirus Business Edition 2013 to prosta w obsłudze, wielokrotnie nagradzana ochrona antywirusowa, która chroni najważniejsze dane Twojej firmy i jej klientów przed najnowszymi zagrożeniami i wirusami. Zawiera nową funkcję AVG Turbo Scan, która pozwala przeprowadzać szybsze skanowanie, a przez to unikać spowolnieć i opóźnień spowodowanych przez zaplanowane aktualizacje i testy.
AVG Anti-Virus Business Edition 2013

AVG Email Server Edition 2013

Zachowaj bezpieczne i szybkie działanie systemu pocztowego - od serwera, aż do skrzynek e-mail - dzięki AVG Email Server Business Edition 2013. Nasze proste, a zarazem efektywne rozwiązanie ochroni pocztę e-mail Twojej firmy przed najnowszymi zagrożeniami i nie pozwoli na jej spowolnione działanie.

AVG Email Server 2013 dba o sprawną komunikację w Twojej firmie. Pomaga utrzymać wolną od wirusów komunikację firmową: od skrzynek pocztowych, aż po serwery.
AVG Email Server Edition 2013
[1] 2

Powrót do wyboru kategorii programów →